Суббота , Август 24 2019
Главная / Интересное / Принц на білому коні

Принц на білому коні

Принц на білому коні не буває — вірніше буває принц на білому коні, але в казках. А в житті навіть сама прекрасна людина виявляється далеким від ідеалу. Змінити в улюбленому щось принципово не вдавалося поки ні одній жінці, втручання в чоловіче життя закінчується серйозною поломкою, або поверненням — обміном. Але деякі наближення до ідеалу все ж можливо!

Чоловік або як гадалося принц на білому коні потрапляє до тебе вже повністю укомплектований: звичками, прихильностями, поглядами на світ, і уявленнями про ваше спільне майбутнє. І хоча картина у цілому тебе влаштовує (інакше як би ви опинилися під одним дахом?), дуже докучають зокрема, заважають буквально у всьому. Навіть його впевненість у відносинах. Відносини міцні як скеля. Але і застигли на місці (як та, скеля) — не зрушити. Або розмови. Для них завжди знайдеться тема, багато тем, але ти забула, коли ви востаннє спілкувалися поза домом, а люди  в клубах, і в кафе говорять про щось і сторонні їм анітрохи не заважають. Або, скажімо, секс. Або про секс краще потім.

Він не бажає говорити про стосунки

І навіть слухати не хоче. Не те щоб тобі був потрібен якийсь там повний звіт, ти просто хочеш переконатися, що він щасливий — приблизно як ти. І десь раз в місяць питаєш коханого, як, на його думку, поживають ваші відносини. А він мимрить, мовляв, все в порядку, і включає комп’ютер. Каже, все добре, і знову бере в руки журнал. Ну чому?

Тому що навіть самий ніжний і розуміючий чоловік зламається, побачивши перспективу довгих і докладних «пояснень». Чоловік вважає, що, якщо ти весь час про щось говориш, отже, або ти чогось від нього добиваєшся, або чимось незадоволена. Насправді він думає в правильному напрямку. І старанно уникає таких бесід — лише б його не тикали носом в недоліки і не змушували захищатися. Подивися правді в очі: в більшості своїй чоловіки не привчені ділитися почуттями. Навіть коли їх самих щось гризе, вони терплять до останнього і сподіваються, що все якось розсмокчеться. Витягнути проблему на світ божий і розібратися з нею по-чоловічому доведеться, як завжди, тобі.

Як домовиться

Допоможи йому. Як тільки бойфренд зрозуміє, що ти не збираєшся переходити на підвищені тони, йому відразу стане легше. Для цього сама спочатку розберися, що тебе турбує, чому ти хочеш вчинити вся ця розмова. Тобі потрібна конкретика — значить, доберись до неї. Заведи розмову про який-небудь вчинок, який він нещодавно зробив і цим тебе засмутив. Поясни, чому саме ти засмутилася. Скажи, як йому поводитися, щоб не засмучувати тебе надалі. І нехай він потім зробить те ж саме. Треба наочно показати йому: розмова про стосунки — зовсім не список скарг, це обмін пропозиціями.

Інша тактика. Чоловіки реагують на гумор, самі намагаються розрядити обстановку перед будь-яким мало-мальськи серйозним розмовою. Почни з жарту. Зізнайся, що тобі на днях було одкровення: більшість чоловіків швидше підуть на епіляцію воском, ніж на серйозну розмову з жінкою, але тобі все одно цікаво.

Він витрачає гроші без оглядки на тебе

Поки він витрачає чималі гроші на односолодовий віскі, наприклад, або колекцію DVD, або браслети і кулі в інтернет магазині http://mila-gross.com.ua/ ти збираєш на відпустку удвох, і скоро це почне тобі набридати. Принц на білому коні скажеш ти!!!

Справа в тому, що ти намагаєшся думати за двох, як ніби ви вже розділили один з одним майже все, що є в житті, і саме життя. Тобто ти вважаєш, що у вас родина, навіть якщо ви знімаєте квартиру своєї особистої території речі немає в помині. Але ти вже взяла всю відповідальність на себе — дозволила коханому вести себе безвідповідально, у тому числі витрачати гроші, як він звик — на свої улюблені іграшки. Як домовитися

Як домовиться

Запропонуй йому завести свиню скарбничку або спільний рахунок у банку, куди ви обидва будете класти вільні гроші. Умова одна — витрачати їх на щось приємне і тобі, і йому. Звичка хоча б раз в місяць відкладати певні суми допоможе йому усвідомити, що міцні пари не продувають всю зарплату на особисті задоволення. Вони об’єднуються, щоб побалувати обох.

Взагалі-то, ділити гроші з жінкою — серйозний крок для чоловіка. Якщо ти йому пропонуєш таке, ти ніби показуєш, що не боїшся його, що ти в ньому впевнена.

Твій оргазм для нього все ще таємниця

Раніше, поки з відносин не пішла новизна, все складалося чудово, навіть якщо насправді головною подією для тебе був ритмічний скрип ліжка. Ви, нарешті, опинилися разом, що саме по собі було щастям. Але ти розраховувала, що з часом постільні непорозуміння зійдуть нанівець. Він навчиться доводити тебе до оргазму — ти ж навчилася робити приємно йому. З тих пір пройшло чимало часу, але він як і раніше залишає тебе на грані.

Якщо ти не підкажеш йому, як з тобою слід звертатися, незадоволення виявиться тим самим перешкодою, яка не дасть вашим відносинам стати самими міцними на світі.

Як домовиться?

Чоловік по своїй натурі орієнтований на дії, і гріх цим не скористатися. Преподай йому наочний урок. В наступний раз візьми його руку і покажи, як саме ти сама себе удовлетворяешь. Покажи, що саме ти любиш, як саме ти це любиш і з яким тиском. Так, з одного боку, все більш ніж зрозуміло, а з іншого — ти не скажеш про неприємний прямо, значить, його чоловіче самолюбство не постраждає.

Він неправильний романтик

Він нудно проявляє свою любов: всі ці обридлі кліше — плюшеві ведмедики, голландські троянди на довгому колючому стеблі. А тобі, можливо, хочеться колечко з блошиного ринку і пару золотих рибок.

Коли справа доходить до романтики, чоловіки воліють діяти «як годиться». Так безпечніше.

Як домовитися

Якщо ти замість пред’явлення списку претензій відведеш його в магазин індійських аксесуарів, якщо ти скажеш, що хочеш танцювати з ним сальсу, і ви разом зателефонуйте в танцювальний клуб, якщо запропонуєш нічну прогулянку (хоча б у п’ятницю, коли попереду вихідні) по остигаючої місту тільки удвох -ось тоді, можливо, він зрозуміє, як саме ти уявляєш собі романтику. У майбутньому, якщо він вирішить здивувати тебе, придумає що-небудь подібне.

Він не сперечається з тобою. Ніколи. Він просто «йде подумати»

У чоловіків є досить дивна манера оберігати відносини. Побачивши складності, вони віддаляються («Ти абсолютно права») або ховаються («У мене немає на це часу»). Вони дуже бояться відкритих конфліктів. Бачиш, вони б’ються тільки тоді, коли їх вже загнали в кут, коли їм страшно і більше нікуди подітися. І ще: вони починають боротьбу, тільки якщо абсолютно впевнені в перемозі. Тому і не хочуть боротися з коханою, що, як їм здається, схоже на гру в одні ворота. І, звичайно, твій друг не виняток.

Як домовитися

Замість того, щоб починати з звичного для жінки «Чому ти не подзвонив?!», скажи що-небудь менш провокаційне: «Мені зручніше, коли ти дзвониш, якщо запізнюєшся. Я переживаю, якщо доводиться чекати більше ніж 10 хвилин.

Адже ти теж хвилюєшся за мене. Це безперечно краще, ніж обвинувальний процес, в якому ніхто ніколи не виграє. Йому не треба захищатися, а це як раз те, що в першу чергу змушує його уникати обговорень. Якщо він бачить, що можна висловити свої почуття, і ти не проедешься за ним усіма накопиченими аргументами, то, швидше за все, коли складності виникнуть в наступний раз, він не втече з ганьбою.

Тут є один секрет: починаючи будь-який спір, ми вже знаємо, що хочемо його закінчити. Якщо світом і продовженням відносин, можна починати — виграєте обидва. Якщо нічим, крім грюкання дверима, краще не починати, а ще раз пошукати справжню причину конфлікту.

Його звички не схожі на твої

Ти обожнюєш вечірки, а він воліє сидіти вдома. Або навпаки. Вам заважають прямо протилежні суспільні звички.

Люди часто тягнуться до своїх соціальних антиподів, але коли це починає загрожувати союзу, їм доводиться щось робити з відмінностями.

Як домовитися

Він може не розуміти, що тобі незатишно на вечірках з його друзями (або страшенно нудно проводити вихідні біля телевізора). Так скажи йому прямо, що твої бажання і небажання не мають відношення ні до любові, ні до твоїх почуттів.

Одна моя знайома і її друг зробили з звичок щось на зразок валюти. Вона любить нічні тусовки і солодке, він — фільми про зомбі і китайську їжу. Спочатку звучало дивно, але потім вони втягнулися — він, наприклад, говорить: «Це буде тобі коштувати як мінімум двох переглядів «Повсталих з пекла», «Ти програла чізкейк». І йому стає легше проводити час так, як вона звикла, тому що є компроміс, домовленість. Він знає, що отримає своє, коли прийде час. А до того — він практично ідеальний.