Понедельник , Август 19 2019
Главная / Интересное / Вибираємо помаду для губ

Вибираємо помаду для губ

Вибираємо помаду для губ за ступенем стійкості і концентрації пігменту або вибираємо помаду для губ яка підійде за всіма вимогами своєї власниці.

Помади для губ на сьогоднішній день відрізняються великим різноманіттям, і в ньому можна запросто загубитися. Найчастіше важко визначитися з типом

помади, який підійде за всіма вимогами своєї власниці. Однак при поділі різних помад за характеристиками, легко скласти класифікацію, яка допоможе орієнтуватися при виборі помади для кожного конкретного випадку.

Класифікувати помади можна по безлічі ознак: виробник, форма випуску (стіки, туби, упаковки з аплікатором), склад компонентів, колірна гамма (тон і подтон помади), стійкість, кількість колірного пігменту та інші характеристики. Найзручнішою класифікацією є поділ помад на групи за ступенем стійкості і концентрації пігменту.

Гігієнічні помади і бальзами

Гігієнічні помади і бальзами для губ не мають фарбувального пігменту у своєму складі або мають незначну кількість пігменту для створення легкого відтінку кольору. Основною метою їх застосування є живлення і зволоження шкіри губ, тому склад таких засобів дуже багатий поживними компонентами. Бальзами і гігієнічні помади здатні надати легкий блиск, практично не помітні на губах. Вони не володіють значною стійкістю, але це і не потрібно від доглядає кошти.

Блиски для губ

Блиск – одне з найбільш поширених засобів для губ. Більшість з вироблених блисків володіють слабкою пігментацією, хоча деякі серії випускаються з більш інтенсивним кольором, порівнянним з помадою. По суті, блиски являють собою гелеву основу з додаванням блискіток. Від розміру блискіток буде залежати різний ефект, створюваний блиском. Глиттерные блиски мають великі, яскраві і досить помітні блискітки, шиммерные блиски включають дрібні однорідні блискітки, перламутрові блискітки рівномірно переливаються, блиски-металики створюють ефект рідкого металу.

До позитивних властивостей блисків відноситься зволоження, яке вони забезпечують шкірі губ. До їх складу входить безліч поживних компонентів. Ще один плюс – зручність в нанесенні. Використовуючи блиск, не обов’язково стежити за дотриманням чіткого контуру, часто можна наносити його навіть не використовуючи дзеркало. Блиски надають свіжість і легкість образу. Їх також можна використовувати поверх помади, якщо хочеться додати макіяжу більш глянцевий вигляд. До недоліків блисків відноситься відсутність стійкості.

Зволожуючі і гелеві помади

Гелеві помади мають напівпрозорим гелевим покриттям і близькі по ефекту до блескам, однак блискітки в їх складі відсутні. Вони надають губам свіжий, глянцевий вигляд і дуже приємні при нанесенні.

Зволожуючі помади є найбільш продаваними по всьому світу. Їх популярність обумовлена широким асортиментом відтінків і зволожуючим ефектом, який виявляється на шкіру губ. Концентрація пігменту у них середня, так як значну частину помади складають зволожуючі компоненти, «розбавляють» інтенсивність кольору. Колір таких помад в упаковці може відрізнятись від відтінку, одержуваного на губах при нанесенні, тому слід перевіряти перенесення кольорів. Тим не менш, за допомогою них можна домогтися чудового візуального ефекту, потрібно лише ретельно підбирати відтінок. Помітною стійкістю зволожуючі помади не відрізняються, у зв’язку зі своєю легкою текстурою.

Лакові помади

Лакові помади є різновидами блисків, проте зі значно більшою кількістю колірного пігменту. Блискітки в таких помадах відсутні. Лак для губ – це напіврідка помада з насиченим кольором і глянцевим блиском, хоча зрідка зустрічаються і матові лаки для губ. Вид покриття лакової помади досить щільний і стійкість кошти дуже висока. Такі помади надають приголомшливий колір, що зберігається у протягом дня, одночасно створюючи глянцевий ефект. При нанесенні не виникає ніяких труднощів, аплікатори дозволяють акуратно і рівномірно фарбувати губи, а рідка форма помади сприяє розгладженню шкіри губ.

Помада для губ Missha Painting Rouge Syrup

Можна розглянути варіант з корейської косметики — новинку губну помаду «Missha Painting Rouge Syrup», яка володіє яскравим відтінком з глянцевим фінішем: більш докладно можна подивитися на сторінці http://www.lunifera.ru/brands/missha.html Корейська компанія «Missha» порівняно недавно на ринку, але продажу через якісної продукції ростуть дуже швидко.

Кремові помади

Кремові помади мають щільним покриттям і жирною текстурою. Вони відмінно пігментовані, що забезпечує насичений колір. Такі помади поєднують в собі інтенсивний колір і живлення шкіри губ. По стійкості вони перевершують зволожуючі помади, але помітно поступаються стійких помад. За рахунок щільного нанесення здатні захистити губи від неприємних зовнішніх факторів. Ідеальні для застосування в взимку, коли губи потребують захисту від холоду та вітру.

Стійкі помади

Стійкі помади, як стає ясно з їх назви, володіють підвищеною стійкістю. Вони тримаються на губах годинами, а деколи і днями. У них щільне покриття і високий вміст фарбувальних пігментів. Такі помади гарні в разі, якщо доведеться довгий робочий день або планується перекус і при цьому не хочеться піклуватися про постійну подправке макіяжу. Яскраві кольори помад краще вибирати в стійкому варіанті для того, щоб запобігти їх неакуратне стирання протягом дня. Нестійкі помади починають поступово «зникати» в процесі розмови або поглинання їжі і при використанні яскравої помади це буде особливо помітно.

Крім численних плюсів можна не згадати про декілька «але». Варто обережно ставитися до стійких помад, якщо шкіра на губах досить суха. Стійкі помади не мають великої кількості зволожуючих компонентів, за рахунок чого їх текстура досить «суха» порівняно з зволожуючими і кремовими помадами. Таким чином досягається стійкість, так як помада не змащується. Рекомендується інтенсивно живить шкіру між нанесеннями стійкої помади. Ще одним мінусом є труднощі видалення помаду з губ. Пігмент глибоко вбирається в шкіру і необхідно використовувати спеціальний засіб для видалення макіяжу, інакше частина кольору все-таки залишиться на ній.

Матові помади

Матові помади належать до стійких помад і володіють всіма перерахованими вище властивостями. Відмінністю від всіх інших стійких помад є їх матове покриття. В цілому, такі помади є найбільш універсальними і застосовними в безлічі ситуацій. Їх можна носити, наприклад, на роботі, в офісі або на ділову зустріч, не залучаючи підвищеної уваги блиском на губах. Якщо ж захотілося додати глянцю, то завжди є можливість нанести блиск поверх матовою помади.

Негативним якістю таких помад є їх здатність підкреслювати лущення і нерівності на шкірі. Слід використовувати скраб для губ перед нанесенням матових помад і використовувати зволожуючі засоби. Скраб легко приготувати самостійно, потрібно тільки змішати мед і цукровий пісок в рівних пропорціях. Після його використання нанести матову помаду буде набагато легше, покриття ляже рівномірно і красиво.

Тинты для губ

Існує особлива категорія засобів для губ – тинты (від англійського tint — відтінок). Це рідкі засоби, які повністю вбираються в шкіру і залишають відтінок на весь день. Насиченість кольору можна варіювати від ледве помітного натурального ефекту до глибокого яскравого кольору. Любителькам природного макіяжу ця форма помади відмінно підійде. Сама рідина тінта дуже насичена пігментом. Комфортність – це одне з основних якостей використання тинтов. Вони виявляють вражаючу стійкість і при цьому зовсім не сушать шкіру. Колірна гамма зазвичай стандартна – продаються червоні, рожеві, персикові і вишневі тинты. Однак за рахунок різниці в нанесенні можна домогтися різних відтінків.