Понедельник , Август 19 2019
Главная / Интересное / Любов за правилами гри

Любов за правилами гри

Любов за правилами гри. Навіть дорослі дівчата не проти, як в дитинстві пограти в настільну гру. Якщо приз не міфічний скарб піратів а чоловік.

Правила гри:

  •  Грають наодинці, з подругою або всім дівочою вечіркою.
  • Кинувши кубик, просував свою фішку на кількість ходів, яке тобі випало.
  • Якщо ти відрахувала ходи і є вказівка на перехід до іншої клітці, зроби його.
  • Всі інші вказівки відносяться до наступного твою ходу.
  • Гра є в будь-яких відносинах.

Знадобиться: кубик, фішки за кількістю граючих, деяка кількість прохолодних напоїв і бойовий настрій.

0. Ви познайомилися, і тепер тобі належить завоювати чоловіка своєї мрії. Став фішку (фішки) на нуль і кидай кубик.

1. Ти постійно чекаєш його дзвінка. Пропусти наступний хід.

2. Втратила його номер! Тепер ти точно не зможеш подзвонити першої. При наступному ході: кубик 1-3 — перехід на 7; 4-6 — він так і не подзвонив, повернися на клітку 0.

3. Ви обмінюєтеся sms-ками вельми фривольного змісту, але поки ніяких пропозицій зустрітися і продовжити знайомство не надходить.

4. Ти подзвонила йому першої, не витримавши напруги. Він сказав, що у нього дуже багато роботи, і обіцяв передзвонити пізніше.

5. Він оточує тебе телефонними дзвінками і листами, але твій шеф вирішив провести реорганізацію і у тебе просто немає часу на побачення. Перейди на клітку 9.

6. Ви зустрілися на вечірці у друзів і проговорили весь вечір, у вас виявилася маса спільних інтересів.

7. Він витримав належну за чоловічим канонами паузу, подзвонив тобі і призначив побачення в кафе. Ти, трохи поламавшись, погодилася.

8. Ви опинилися у великій і галасливій компанії малознайомих тобі людей, його друзів. Кинь кубик: 1-3 — перехід на клітку 11; 4-6 — на клітку 9.

9. Незалежність, почуття гумору і готовність до компромісів переконали його, що ти — дівчина його мрії. Він готовий на багато що, щоб завоювати тебе. Не розслабляйся!

10. У нього проблеми. Кубик: 1-2 -клітина 11, 3-4 — ти розчарована, повернися на клітку 0; 5-6 -ти змогла дати йому розумну пораду, тепер тобі ходити два рази поспіль.

11. Ти забагато випила на зустрічі з ним і була надто відверта, він не знає, що й думати, але при цьому явно зацікавлений.

12. Він пропонує романтичну вечерю у нього вдома. Тепер тобі доведеться відправитися в магазин і купити нову білизну — мало що!

13. Замість зустрічі з ним йдеш в кіно з подружкою. Повернувшись, знаходиш 5 повідомлень на автовідповідачі. Ура! Тепер ти можеш диктувати свої умови.

14. Він приготував вечерю з вином і свічками. Ви прекрасно провели час, але ти була досить розумна, щоб поїхати додому на таксі, ніжно поцілувавши його на прощання.

15. Він вирішив, що зараз не час для серйозних стосунків. Повернися на клітку 4.

16. Провела вихідні з мамою — кинь кубик: 1-4 -він вважає, що ти не хочеш з ним бачитися, пропусти хід; 5-6 — він у друзів говорив тільки про тебе — 21.

17. Ти погано себе почуваєш. Він приїхав до тебе з апельсинами, а ти соромишся свого почервонілого носа. Перейди на клітку 20.

18. Подзвонив твій колишній з пропозицією зустрітися. Кинь кубик: 1-3 — вечеря з колишнім, перехід на 23; 4-6 — побачення з нинішнім, перехід на клітку 21.

19. Подружка потребує твоєму раді. Кинь кубик: 1-3 — ти проводиш вечір з нею, перехід на 30; 4-6 — відмовляєш заради побачення, перехід на клітку 23.

20. Він вирішив, що хотів би тебе оберігати від усіх бід і напастей. Прекрасний ознака, але будь обережніше — такі чоловіки іноді перетворюються на тиранів.

21. Ваша зустріч була радісною і завершилася чудовим сексом, тепер ти, як ніколи раніше, готова будувати з ним подальші відносини.

22. Він сказав, що любить тебе, можеш ходити два рази.

23. У нього багато справ і взагалі поганий настрій. Він каже, що буде зайнятий весь тиждень. Пропусти хід.

24. Його друзі вважають, що ти відбираєш у нього занадто багато часу. Кинь кубик: 1-4 -влаштувати вечірку, перехід на 28; 4-6 — влаштувати скандал — на 23,

25. Ви разом вже місяць, ти цілком задоволена ситуацією.

26. Виявилося, що він прихильник досить жорсткого сексу. 1-3 — ви знаходите компроміс; 4-6 — ти настільки розчарована, що змушена кинути його, повернися до початку,

28. Ти сподобалася його друзям, він хоче познайомити тебе зі своїми батьками. Ти вважаєш, що це передчасно, але погоджуєшся, Перехід на клітку 35.

29. Ваші стосунки вище всяких похвал, однак, обом, здається, що форсувати події не має сенсу.

30. Взята тобою пауза підстьобнула його почуття. Він пропонує разом провести відпустку.

31. Ти влаштувала йому скандал. Кинь кубик: 1-3 — він розчарований, клітина 15; 4-6 -на наступний день він прийшов з букетом, залишайся на місці.

32. Ти зізналася йому в любові, 1-3 — перехід на 40; 4-6 крок вперед.

33. Він злякався, що ваш роман загрожує йому весільними дзвонами, і поїхав з друзями на риболовлю. Пропусти хід.

34. Ти втретє запізнюєшся на побачення без пояснення причин. Зроби два кроки вперед.

35. Його батьки виявилися… Кинь кубик: 1-4 — снобами, і ти не впевнена, що хочеш таких родичів, — перехід на 45; 5-6 — схожими на твоїх, повернися на 27.

36. Він купив тобі в подарунок дорогі годинники, щоб ти завжди знала, коли настає час вашої зустрічі. Ага, хлопець ревнує тебе до твого власного життя!

37. Він розчулився, дивлячись на дитину твоєї подруги, і запитав, як ти ставишся до дітей. Ти відповіла ухильно — рано судити, чи хочеш ти дітей саме від нього.

38. Він висміяв тебе при ваших спільних знайомих. Кубик: 1-4 — ти обурилася і прилюдно вилаяла його за нахабство, перехід на 43; 5-6 — ти промовчала, клітина 33.

39. У тебе багато роботи, ти повертаєшся додому зовсім змученою. Кубик: 1-3 — він каже, що потрібно скоротити побачення; 4-6 — крок вперед.

40. Сьогодні він запропонував тобі пожити разом і вирішити, чи ви підходите один одному, як йому (або вам обом) здається. Ти, трохи подумавши, погодилася. Перехід на 43.

41. У вас деякі проблеми в ліжку — не збігається темперамент, а може, комусь із вас заважає колишній досвід. Пропусти хід і подумай, чи варто його вчити.

42. Він ніжний і трепетний, але ти сумніваєшся в ньому. Кинь кубик: 1-3 — вирішуєш взяти паузу, повернися на клітку 30; 4-6 — рішення на його користь, залишайся на місці.

43. Ви проспорили всю ніч, вирішуючи серйозні і важливі питання. Суперечка завершився чудовим сексом під ранок. Зроби три кроки вперед.

44. Всі ваші друзі сприймають вас як пару і завжди запрошують в гості або на концерти разом. Усе устоялося, і ти дуже задоволена.

45. Давня твоя любов зателефонував і запропонував зустрітися. Ти не встояла — зустріч завершилася твоєї повною капітуляцією. Ти кинула свого партнера і вибуваєш з гри.

46. Здається, ви обидва вирішили, що краще ваших відносин не придумати.

47. У вас тепер загальний кіт і загальний побут. Не можна сказати, що все гладко, але найголовніше — ви, безумовно, любите один одного. Перехід на клітку 50.

48. Його колишня дівчина захотіла з тобою познайомитися, вона розповіла про нього багато не дуже приємного для тебе. Повернися на клітку

49. Йому запропонували роботу у зарубіжному філіалі його компанії. Кинь кубик: 1-3 — він не хоче з тобою розлучатися, крок вперед; 4-6 — розлучаєтеся, ти вибуваєш з гри.

50. Він стає на одне коліно і пропонує тобі руку, серце і кільце. Кільце тобі як раз по руці. Ти молодець, ти перемогла!