Понедельник , Август 19 2019
Главная / Интересное / Фарбуємо волосся у сміливі кольори

Фарбуємо волосся у сміливі кольори

Фарбуємо волосся у сміливі кольори. Зараз натуральний колір волосся знову входить в моду, але поряд з цим на піку популярності так само залишаються яскраві або прояснені пасма, мелірування і градієнт. Останньому, до речі, слід приділити найбільше уваги: градієнт зараз в тренді.

Основна частина волосся, починаючи від коріння, фарбується в один колір, який потім поступово або, навпаки, дуже різко переходить у другий, що бере свій початок приблизно на середині волоса і доходить вже до самих кінчиків. Градієнт зручний тим, що для нього Вам не доведеться фарбувати в якийсь сміливий колір волосся: досить буде і половини, яку потім у разі посилилася ламкості волосся можна просто відрізати, зробивши модне каре.

До речі, про каре. Дана зачіска зараз дуже популярна. У моді випрямлені короткі волосся спокійних темних тонів: чорний, темно-русявий, каштановий. Краще не фарбувати короткі волосся в яскраві кольори, оскільки це може виглядати не так, як хотілося б.

Якщо у Вас довге волосся, і Ви готові до кардинальної зміни іміджу – варто подумати про фарбування волосся в якийсь сміливий колір. П’єдестал молодіжної моди зараз зайнятий яскраво-рожевим і фіолетовим кольорами. Слід пам’ятати, що для отримання очікуваного кольору Вам доведеться спочатку освітлити волосся, а вже потім приступити до фарбування, тому що інакше є великий ризик марності даного заходу: в залежності від Вашого початкового кольору волосся, фарба ляже погано або не ляже зовсім.

Не економте на фарбі, бо як дешевий варіант може привести до плачевних і незворотних наслідків: волосся стануть ламкими і будуть схильні випадати в значно більших кількостях, ніж раніше. Не можна заперечувати ймовірність того, що і колір вийде зовсім не таким, якого Ви спочатку хотіли добитися.

Відновлення волосся рослинними барвниками

Відновити вже встигли знову стати світлими після виснажливих метаморфоз волосся допоможе рослинний барвник – хна. Вийде благородний рудий колір, чудово вписується в модні тенденції цього року. Якщо ж він з якої-небудь причини Вам не подобається, можна спробувати безбарвну хну, не впливає на колір волосся, або суміш хни з ще одним рослиною – басмою.

Басма – це тема окремої розмови. Її обов’язково треба змішувати з хною, якщо Ви не хочете стати схожою на болотну страховину. І тут уже – без всяких перебільшень. Справа в тому, що поодинці басма діє хоч і досить швидко, але результат виходить не зовсім тим, який очікувався спочатку: волосся стають трохи темніше, але набувають зелений болотистий відтінок, особливо добре видно на світлі. Слід також пам’ятати, що в чистому вигляді басма здатна викликати алергічну реакцію і свербіж шкіри голови. Погано доведеться і Вашим вухам, адже вони розташовані в безпосередній близькості від забарвлених пасм.

Для того, щоб уникнути подібних наслідків, треба обов’язково змішувати басму з її вірним помічником – хною, в певній пропорції. Ця суміш відновить Ваші волосся і зробить їх якщо не чисто чорними, порядку на кілька тонів темніше. Всілякі сторонні відтінки практично виключені.

Тільки в тому випадку, якщо вже фарбоване волосся Ви наносите рослинну суміш, результат може вийти дуже цікавим. Для усунення таких «цікавих» наслідків кілька днів поспіль наносите на волосся маску з кефіру і меду, яку легко приготувати вдома.

Не бійтеся експериментувати з кольорами в цьому сезоні. Побудьте в ролі кокетливою дівчинки з синіми волоссям – Мальвіни, або ж приміряйте на себе образ невгамовної рудою Пеппі Довга Панчоха. Дитяча безтурботність в пошуку стилю зараз увійшла в моду.