Суббота , Август 24 2019
Главная / Интересное / Як вибрати хороші і якісні зимові чоботи?

Як вибрати хороші і якісні зимові чоботи?

Як вибрати хороші і якісні зимові чоботи?Вже майже настав час цієї суворої зими з морозами і снігопадом. Значить, прийшов час купувати зимове взуття та одяг. Щоб бути заздалегідь готовим до сюрпризів природи.

Але перед тим, як йти в магазин або на базар та здійснювати покупки, необхідно знати, як вибрати якісні речі. Щоб вони були дійсно добрими і теплими. Взяти, хоча б, наприклад, те, як правильно вибирати зимові жіночі чоботи. Що потрібно знати, щоб купити дійсно гарні чобітки на зиму?

Адже якщо купувати річ, щоб її можна було носити протягом усього сезону. А може бути і пару сезонів. Крім міцності, чоботи повинні бути ще й теплими. Адже від того, будуть чи ноги перебувати в теплі буде залежати і здоров’я загалом. Так як ноги не можна переохолоджувати. А особливо жінкам.

Є дуже багато критеріїв, за якими можна вибирати гарну взуття, але їх все перераховувати дуже довго. Тому, нижче будуть показані тільки найбільш важливі з них. Ті, без яких не обійтися при виборі зручних і гарних чобіт.

Критерії, за якими варто вибирати зимові чоботи:

Критерій 1.

Як вибрати хороші і якісні зимові чоботи?Звертайте свою увагу тільки на взуття з натуральних матеріалів. Таких, як шкіра та хутро. Навіть, не дивлячись на те, що виріб з натуральних матеріалів буде коштувати трохи дорожче. Принаймні, будете знати і розуміти, за що заплатили. Натуральна шкіра ніколи не тріскає навіть при великому морозі. Вона не дає ногам потіти і паритися при потеплінні температури на вулиці. І, відповідно, при морозах, не пропускає всередину холод. Таке взуття можна носити два-три роки гарантовано.

Не вірте всьому, що пишуть на етикетках і того, що кажуть продавці. Їх завдання — продати будь-який товар. Навчіться як відрізнити натуральну шкіру від підробленої. Не дозволяйте себе обдурювати!

Що необхідно знати, щоб зуміти розпізнати натуральну шкіру та хутро?

Шкіра вона має суцільну структуру. У неї немає протканеной основи. Побачити це можна в місцях відкритих зрізів матеріалу. Це там де: пришита блискавка, прикріплюються прикраси або є фігурні зрізи.

При контакті з людським тілом, справжня шкіра, швидко зігрівається і починає віддавати натомість тепло. А замінник, контактуючи з тілом, тільки відбирає тепло, тому від нього зігрітися не вийде ніяк. Для того щоб відчути шкіру, потрібно пару хвилин потримати в руках виріб. І все стане ясно.

Той хутро, який на перший погляд здається більш тьмяним, є справжнім хутром. Блищить і красиво переливається штучне хутро.

Крім зорового визначення, хутро можна розпізнати і при фізичному контакті з ним. Спробуйте стиснути хутро в руці. Якщо хутро дійсно натуральний, то він придбає свою колишню форму дуже скоро. В перебігу декількох секунд. А якщо він буде штучним, то він буде повертатися у вихідне положення набагато довше. А може і зовсім не повернути форму, поки його не поправлять.

Критерій 2.

Якщо ви провели такі маленькі експерименти з сподобалася моделлю взуття і вона виявилася таки з цих матеріалів, то далі потрібно оглянути гомілку. А саме, ширину гомілки чобіт. Вона повинна повністю бути на вашу ногу. Не варто купувати чоботи з широкою гомілкою, розраховуючи поправитися або вирости. Так само і вузькі, занадто вузькі чоботи не потрібно брати, з надією схуднути. Нозі повинно бути комфортно — нічого не пережимається, але при цьому взуття сидить на нозі і не бовтається.

Критерій 3.

Як вибрати хороші і якісні зимові чоботи?Якість підошви та визначення потрібного розміру. Краще вибирати взуття на один розмір більше, ніж у вас нога. Це для того, щоб у зимовий час, коли буде особливо холодно, була можливість одягти теплі шкарпетки, не втрачаючи при цьому комфорту. Вибираючи взуття на зиму, потрібно міряти її відразу на теплий носок. Щоб відразу відчувати, чи зручно буде або краще пошукати інші варіанти. Між взуттям і вашою ногою повинна виходити подушка з повітря.

Вибір якісної підошви:

— В ідеалі, підошва повинна мати гнучкість. І повинна бути виготовлена з гуми або поліуретану. Може бути ще з полівінілхлориду. Але ніяк не з пластмаси, піни або дерева. Одягнувши взуття на ногу не повинно бути відчуття, ніби ногу закували в кайдани.

— Добре потрібно вивчити місце кріплення підошви до чобота. Перевагу варто віддавати взутті з прошитою підошвою. Вона буде служити вірою і правдою довше, ніж просто проклеєна. І не потрібно буде постійно носити з собою супер клей для підстраховки.

— Каблук не можна назвати підходящим варіантом для зимового взуття. Так що, краще утриматися від такого задоволення. Якщо у вас звичка ходити на підборах, то оптимальним варіантом буде вибрати чобітки на платформі або з танкеткою. Вам так буде комфортніше, якщо ви звичні до підйому. І ногам буде тепліше, ніж у взутті на низькому ходу.

Також велике значення має візерунок на підошві. Не потрібно зупиняти вибір на підошві гладенькою. Вона не буде стійкою і в ожеледь ви будете з працею пересуватися. Краще вибирати підошву з потужним протектором. Чим він більший — тим краще і стійкість буде взимку в такому взутті.

Це найголовніші критерії щодо вибору зимових чобіт. З їх допомогою ви точно знайдете для себе найкращий варіант з усіх можливих.