Пятница , 23 июля 2021
Главная / Интересное / Як спортсмену перемогти остеохондроз хребта

Як спортсмену перемогти остеохондроз хребта

Як спортсмену перемогти остеохондроз хребтаЯк спортсмену перемогти остеохондроз хребта. Багато відвідувачів тренажерного залу після закінчення декількох років тренувань з великою вагою часто приходять до того, що починає боліти поперек. Практично в половині випадків лікарі ставлять діагноз – остеохондроз крижового відділу хребта. Це дуже неприємна для спортсмена травма, при якій біль у попереку присутній навіть при сидить і лежачому положенні. В запущеній формі біль може віддавати при ходьбі ноги або пах.

Причини виникнення

Остеохондроз ніколи не з’являється раптово, процес дистрофічних порушень в суглобі або в хребті відбувається тривалий час. Зазвичай на початковому етапі ніхто не звертає уваги не невеликий дискомфорт в області попереку, спортсмени продовжують день за днем руйнувати свої міжхребетні диски, поки в один момент, не відчують неприємну біль, яка потім обертається протрузій, дифузією або грижею міжхребцевих дисків. Важливо зробити кроки по реабілітації на початковому етапі остеохондрозу, від цього залежать терміни подальшого лікування.

Лікування

Як спортсмену перемогти остеохондроз хребтаЛечение остеохондрозу є ефективним тільки, якщо це комплекс заходів. Перше, що потрібно зробити – це виключити джерело виникнення дискомфорту, тобто тренажерний зал, до повного відновлення.

Якщо щось болить, значить, в цьому місці відбувається запальний процес – знімаємо запалення будь протизапальних нестероїдних засобом. Одним з кращих таких препаратів є Напроксен. Він зніме біль за кілька годин.

Наступним методом нашого комплексу буде лікувальна гімнастика для хребта. Лікувальних вправ величезна безліч. Виберіть для себе 4-5 вправ, подивіться техніку їх виконання в інтернеті і робіть їх два рази в день.

Саме головним інструментом в лікуванні хребта є хондропротектори. Чому? Всі наші хрящі в організмі складаються з глюкозаміну, колагену і хондроїтину, тобто з тих же речовин, що і хондропротектори. Вони будуть живити наш хребет потрібними для відновлення речовинами. Одним з кращих аптечних хондропротекторів є нідерландський Глюкозамін Максимум. Відновлення хряща досить тривалий процес, тому курс прийому хондропротекторів буде ефективним тільки від 2-3 місяців.

Намагайтеся включати в свій раціон харчування більше білка і кальцію — це сприяє лікуванню.

Як спортсмену перемогти остеохондроз хребтаЯк спортсмену перемогти остеохондроз позвоночникаВозвращаться до тренувань після такої реабілітації потрібно плавно. Якщо у вас пропав дискомфорт у спині при відсутності тренувань – це не означає, що він не повернеться, якщо ви почнете робити, приміром, станову тягу. Одягайте важкоатлетичний пояс і прислухайтеся до свого організму.