Понедельник , 18 октября 2021
Главная / Статьи / Меблі на замовлення

Меблі на замовлення

Для того щоб зробити побут комфортніше і зручніше, коли-то була створена меблі. А якщо вас цікавить меблі на замовлення, переходите на сайт lux-mebli.net/p5036602-mebli-ternopil-najbilshij.html. Достеменно невідомо, хто першим придумав складати речі в шафу, спати на ліжку, сидіти на стільці і приймати їжу за столом. Але уявити сучасний будинок без цих неодмінних атрибутів інтер’єру досить складно. Мало того, сьогодні ніхто не хоче купувати просту меблі — неодмінно потрібно, щоб вона підходила до загальному стилю будинку, займала якомога менше місця і при цьому була зручною і виконувала якомога більше функцій. З’єднати в одному предметі інтер’єру настільки мало поєднуються між собою якості можна лише в одному випадку — якщо меблі будуть виготовлені за індивідуальним замовленням. Тоді виробник зможе врахувати всі нюанси: особливості архітектури кімнати, для якої призначена конструкція, звички і спосіб життя майбутнього господаря меблів, загальний стиль оформлення приміщення.

1169361322 1169361322

Готові меблі, яку можна придбати в магазині, виконується за типовими проектами, тому не може врахувати всіх вимог конкретного покупця. Щоб знайти більш-менш підходящу модель серед готових меблів, доведеться витратити чимало сил і часу і обійти безліч магазинів. Те розмір не той, то зі зміною не вгадали, то колір і декор не підходять, то окремі частини конструкції не влаштовують … Меблі на замовлення — зовсім інша справа. Звертаючись до виробника за меблями, покупець може сам створити свій, унікальний і неповторний предмет інтер’єру, який повністю відповідатиме всім його вимогам, смакам і уподобанням — як в плані оформлення і кольору, так і в плані комплектації, розміру, функціональних якостей і інших параметрів , важливих для споживача. А завдання професійних майстрів виробничого підприємства — допомогти розробити грамотний дизайн і виготовити унікальний предмет меблювання, що виділяється серед мільйона аналогічних виробів.

Далі наведемо кілька основних переваг, які отримує покупець, купуючи стінку, гарнітур, ліжко, комод, шафа, кухню і інші меблі на замовлення:

1. Індивідуальність. Ця перевага стоїть першим не дарма — жоден типовий шафа або інші меблі не зможуть створити в приміщенні індивідуальний і неповторний стиль. Меблі на замовлення оригінальна на 100%, починаючи від фактури, дизайну, кольору і закінчуючи формою, розміром і функціями.

2. Широкий асортимент. Приходячи в магазин, покупець обмежений тим, що в даний момент завезли туди для продажу. А то, чого немає, він придбати не зможе, або буде чекати невизначений кількість часу. Також не факт, що в продажу взагалі є меблі, відповідна його побажанням. Тоді як при замовленні меблів взагалі немає ніяких обмежень — покупець може сам вибрати матеріал, фактуру, колір, заздалегідь обговорити кожну деталь вироби, аж до найдрібніших фурнітури елементів і кріплень. А розмір і конфігурація меблів взагалі підганяються по архітектуру конкретної кімнати, при цьому враховуються всі наявні особливості даного приміщення: нерівності стін, ніші, неправильні кути, недолік вільного простору тощо. В результаті виходить гарний, максимально зручний і функціональний предмет меблювання, повністю влаштовує покупця по всіх параметрах.

3. Точний розмір. Куплені меблі на замовлення не доведеться підганяти і переробляти після доставки додому. Вона — як плаття, зшите за мірками конкретної людини, ідеально підходить до будинку або офісу, відповідає йому по стилю, дизайну, формою і розміром. Кожен елемент меблів знайде гідне застосування за своїм призначенням, і не доведеться ламати голову, чи вийде втиснути якусь частину гарнітура в кімнату або доведеться відвезти її на дачу або прибрати в гараж.

4. Економія площі приміщення. При замовленні меблів є можливість зробити максимально компактну конструкцію, зберігши при цьому всі її найважливіші функції. Наприклад, шляхом грамотного підбору внутрішнього наповнення для шафи-купе можна в рази підвищити його місткість. При цьому меблі буде залишатися без змін компактної і займе мінімум корисної площі в квартирі. Також можна замовити вбудована шафа, який в порівнянні з корпусними меблями ще більш ефективно економить простір.

5. Висока якість. У разі купівлі меблів на замовлення виробник працює безпосередньо з кожним споживачем. Тому прагне створити максимально якісні меблі. Як правило, на замовну меблі обов’язково надається гарантія, що також є додатковим підтвердженням високої якості предметів меблювання.