Вторник , 25 января 2022

Перевага лазерної епіляції

Успіх підприємства красивого бізнесу багато в чому визначається наявністю в прайсі найпопулярніших процедур і якістю послуг, що надаються. Якщо вас цікавить докладніше, переходите на сайт. Лазерна епіляція автоматично підвищує престиж салону краси або косметологічної клініки, забезпечуючи стабільний приплив відвідувачів. Перше питання косметолога, який вирішив освоїти цю процедуру, — який апарат купити, щоб клієнти залишилися задоволені?

Видалення волосся лазером: як це працює?

Лазерна епіляція заснована на принципі фототермолиза. Термін часто використовують як синонім лазерного омолодження, проте поняття набагато ширше. Фототермолизом називають механізм впливу на тканини випромінюванням світлових хвиль, що перетворюються в процесі в теплову енергію, яка впливає на клітини певним чином.

Даний принцип лежить в основі всіх лазерних і фотосистем, що застосовуються для:

  • видалення волосся;
  • ліфтингу шкіри;
  • видалення пігментних плям, судинних скупчень і утворень і т.п.
729d135dd5e472b549e396a22c8dc892

Лазерна епіляція — вдосконалена методика фотоепіляції. Переважна більшість апаратів працюють таким чином:

8d83994be22cb0683224d500372b3050
  • на ділянку шкіри подається випромінювання;
  • потік світла поглинається темним пігментом волосся — меланіном;
  • відбувається нагрів волоса з подальшим статичним руйнуванням його цибулини.

Механізм фототермолиза пояснює ряд нюансів, пов’язаних з лазерної епіляції:

Результат можна отримати тільки на волоссі в стадії анагена — на відмирають і вже відмерлі фолікули вплинути не можна.
Процедура лазерної епіляції активізує так звані сплячі фолікули і стимулює ріст волосся, тому:
для стійкого результату необхідний курс з 4-15 сеансів (залежно від типу лазера і індивідуальних особливостей росту волосся);
на початковій стадії курсу волосяний покрив може стати гущі.
Найлегше піддаються видаленню темне волосся на світлій шкірі за рахунок кольорового контрасту. Складніше видалити світлі і руде волосся. Позбутися від сивого волосся можна тільки за допомогою неодимового лазера.
Сьогодні в косметології видалення волосся проводять 4мя типами лазера:

  • рубіновим;
  • олександритовим;
  • неодимовим;
  • доданими.

Рубінові системи з’явилися в 90-х рр минулого століття, в порівнянні з сучасними лазерами вони низькорезультативною і володіють найбільшою кількістю обмежень і побічних ефектів, тому практично не використовуються.

Олександритовий і діодний лазери побудовані на селективному фототермоліз — виборчому впливі на меланін волосся, що є мішенню променів. Істотний недолік методу — поглинання частини світлових пучків меланіном навколишньої шкіри, що знижує ефективність впливу на фолікули і підвищує ймовірність опіків і подразнень. Такі ускладнення більше властиві олександритовий лазерів: сучасні діодні системи визнаються практично безпечними для будь-якого фототипу шкіри і впливають навіть при незначному контрасті між кольором шкіри і волосся. Однак прогрес не стоїть на місці, і останні олександритовий розробки також демонструють високу ефективність.