Вторник , 14 сентября 2021
Главная / Статьи / Як надувати правильно повітряні кулі

Як надувати правильно повітряні кулі

Повітряні кулі важливий предмет будь-якого свята! Багатий вибір гелієвих і фольгованих кульок дасть можливість красиво оформити простір і створити атмосферу свята, а ще створити тематичне оформлення торжества. Доступне кожному прикраса обрадує і дорослих і дітей, а можливість оформити простір самостійно підносить можливість заощадити бюджет заходу. Ми розповімо про всі варіанти як можна надути кульки будинку без позачергових витрат, а вибрати повітряні кульки на день народження або інше свято можна на сайті https://mir-sharov.kiev.ua/product-category/nabory/.

52ombrella e1603626248259

Чим можна надути кульки?

Гелій нетоксичний, вибухобезпечний і не пального разюче легкого газу, завдяки йому кулі спрямовуються вгору, наповнюючи собою простір навколо. Для надування кульок гелієм неоходімо придбати балон з гелієм, набору не надутих куль, а ще стрічки для зав’язування кульок.

Крім гелію — повітряні кульки часто надуваються повітрям.

Як надути кульку без гелію?

Методів кілька, одним з найпопулярніших вважається — надування ротом. Метод годиться для надування мінімальної кількості куль звичної круглої або овальної форми. Для втілення більш неординарних ідей застосовуються насоси:

Насос — шприц. Чудовий варіант недорогих насосів для будинку. Підходить для надування мінімальної кількості звичайних повітряних кульок, і ще куль для моделювання. Повітря подається порційно і повільно, що дає можливість створити миленький букет з повітряних кульок без великих зусиль;

Ручний насос. Бюджетний і ефектний, легкий і невеликий апарат без особливих проблем наповнить повітрям кульки типових форм;
Агрегати насосні. Досить габаритний апарат, на покупку якого можна заощадити господарям автомобілів. Працюючи в компанії члена сім’ї або друга можна досить легко і швидко надути кульки повітрям, а за допомогою вбудованого в насос приладу для визначення величини тиску відстежувати швидкість повітряної подачі і контролювати тиск;
Нагнетатель повітря. Прекрасний для роботи з значними обсягами. Також обладнаний приладом для визначення величини тиску для зручності надування. Не звертаючи уваги на набагато більшу ціну, апарат буде прекрасним помічником у Вас в будинку на довго. За допомогою нагнітача повітря можна швидко надути мінімальну кількість веселих атрибутів або створити габаритні композиції з повітряних кульок у вигляді арок, гірлянд, літер і т.д.

Hi-Float обробка

Багато хто бачив, що накачані будинку кулі з гелієм дуже часто потроху спускаються з «небес на землю» вже через 10 годин. Щоб продовжити життя гелиевого кульки, і задоволення насолоджуватися приємними видами застосовується обробка спеціальним складом — Hi Float.

Речовина собою являє пластмасу, зроблену за унікальною формулою, завдяки якій вона може розчинятися у воді. Утворюючи всередині гумового кульки найтонший шар захисту, що утримує гелій, оброблений складом Hi-Float куля, довше простого залишається в первозданному вигляді і утримується на льоту більше 2-х діб.